Jaunoji akademija

Atgal

LMAJA sudėtis ir kontaktai

ADRESAS
Lietuvos mokslų akademija
Gedimino pr. 3, 01103 Vilnius
El. p. lmaja@lma.lt
Interneto adresas http://lma.lt

KONTAKTAI
Dr. Mindaugas Gedvilas, LMA Jaunosios akademijos pirmininkas
El. p. mindaugasgedvilas@gmail.com, tel. 8 602 69371

Dr. Diana Marčiulynienė, LMA Jaunosios akademijos vicepirmininkė
El. p. diana.marciulyniene@gmail.com, tel. 8 602 68529 

LMA JAUNOSIOS AKADEMIJOS NARIAI

Humanitariniai ir socialiniai mokslai
Dr. Olga Mastianica-Stankevič, Lietuvos istorijos institutas (2018), 8 600 44180, mastianica@gmail.com
Dr. Donatas Murauskas, Vilniaus universitetas (2018), donatas.murauskas@tf.vu.lt
Dr. Tomas Petreikis, Vilnius universitetas (2019), tomas.petreikis@kf.vu.lt
Dr. Vytautas Rinkevičius, Vilniaus universitetas (2019), vytautas.rinkevicius@flf.vu.lt
Dr. Vidas Lekavičius, Lietuvos energetikos institutas (2020), 8 37 401986, Vidas.Lekavicius@lei.lt
Dr. Paulina Želvienė, Vilniaus universitetas (2020), 8 526 86952, p.zelviene@gmail.com

Fiziniai mokslai
Dr. Mangirdas Malinauskas, Vilniaus universitetas (2018), 8 600 02843, mangirdas.malinauskas@ff.vu.lt
Dr. Edvinas Orentas
, Vilniaus universitetas (2018), 8 52 193192, edvinas.orentas@chf.vu.lt
Dr. Aldona Balčiūnaitė
,
Fizinių mokslų ir technologijų centras (2019), 8 695 04972, aldona.balciunaite@ftmc.lt, balciunaite.aldona@gmail.com
Dr. Jevgenij Chmeliov,
Vilniaus universitetas (2019), 8 52 234660, jevgenij.chmeliov@ff.vu.lt
Dr. Jonas Jankauskas,
Vilniaus universitetas (2020), 8 611 99005, jonas.jankauskas@gmail.com
Dr. Linas Minkevičius, Fizinių ir technologijos mokslų centras (2020), 8 620 31700, linas.minkevicius@ftmc.lt

Biomedicinos mokslai
Dr. Juozas Kupčinskas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (2018), juozas.kupcinskas@lsmuni.lt
Dr. Vaidas Palinauskas, Gamtos tyrimų centras (2018), 8 698 87279, vaidas.palinauskas@gamtc.lt
Dr. Giedrius Gasiūnas, Vilniaus universitetas (2019), giedrius.gasiunas@bti.vu.lt
Dr. Jurgita Skiecevičienė, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (2019), 8 611 78721, jurgita.skieceviciene@lsmuni.lt
Dr. Andrius Remeikis, Gamtos tyrimų centras (2020)
Dr. Vacis Tatarūnas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (2020), 8 638 68251, vacis.tatarunas@lsmuni.lt

Žemės ūkio mokslai
Dr. Diana Marčiulynienė, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslo centro Miškų institutas (2018), 8 602 68529, diana.marciulyniene@gmail.com
Dr. Jurga Miliauskienė, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslo centro Sodininkystės ir daržininkystės institutas (2018), 8 37 555476, jurga.miliauskiene@lammc.lt
Dr. Rita Armonienė, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslo centro Žemdirbystės institutas (2019), 8 612 54019, armoniene_rita@gmail.com
Dr. Aleksandr Novoslavskij, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (2019), 8 676 39408, aleksandr.novoslavskij@lsmuni.lt
Dr. Viktorija Vaštakaitė-Kairienė, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras (2020), 8 37 555476, viktorija.vastakaite-kairiene@lammc.lt
Dr. Vita Lėlė, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (2020), 8 662 52136, vita.lele@lsmuni.lt

Technologijos mokslai
Dr. Mindaugas Gedvilas, Fizinių ir technologijų mokslų centras (2018), 8 684 29431, mindaugasgedvilas@gmail.com
Dr. Dalius Gudeika, Kauno technologijos universitetas (2018), gudeika.dalius@gmail.com
Dr. Remigijus Paulavičius, Vilniaus universitetas (2019), 8 52 193299, remigijus.paulavicius@mif.vu.lt
Dr. Gediminas Stankūnas, Lietuvos energetikos institutas (2019), 8 37 401972, gediminas.stankunas@lei.lt
Dr. Vitalij Novickij, Vilniaus Gedimino technikos universitetas (2020), 8 674 10482, vitalij.novickij@vilniustech.lt
Dr. Tomas Tamulevičius, Kauno technologijos universitetas (2020), 8 662 26308, tomas.tamulevicius@ktu.lt